Zespół

Danuta Barszcz

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, pracuje na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala w Starogardzie Gd., prowadzi praktykę prywatną w Gdańsku i Starogardzie Gd.

Emilia Jurewicz

psycholog, terapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Praktykę psychoanalityczną prowadzi w gabinecie prywatnym w Gdyni, gdzie pracuje z dorosłymi, dziećmi oraz młodzieżą. Prowadzi też psychoterapię par oraz terapię rodzin. W uzasadnionych przypadkach psychoterapia może odbywać się przez Skype.

Anna Konopacka-Rogowska

psycholog oraz certyfikowany psychoterapeuta PTPP. Przez wiele lat związana zawodowo z Pracownią Psychologiczną MW w Gdańsku Oliwie oraz z Poradnią Zdrowia Psychicznego w Gdyni. Przyjmuje młodzież oraz dorosłych w gabinecie prywatnym w Gdyni.

Joanna Kozaka

doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii, certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna PTPP, specjalistka psychologii klinicznej, certyfikowana psychoonkolog i superwizorka psychoonkologii PTPO, wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Psychologii UG, autorka prac naukowych i wystąpień konferencyjnych z psychologii zdrowia i choroby. Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną z osobami dorosłymi w Gdańsku

Beata Lewandowska

psycholog, psychoterapeuta, członek nadzwyczajny PTPP, pracuje w prywatnym gabinecie w Gdyni z dorosłymi i młodzieżą a także w poradni psychologiczno-pedagogicznej w Gdyni.

Maciej Musiał

psychoanalityk, pełni funkcje szkoleniowe w Polskim Towarzystwie Psychoanalitycznym, Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej i Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i jego prezes w latach 2003-2007. Konsultant i opiekun merytoryczny zespołu klinicznego Psychoanalitycznego Punktu Konsultacyjnego. Koordynator szkolenia Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto” afiliowanego w PTPP. Autor tekstów klinicznych i teoretycznych dotyczących psychoanalizy i psychoterapii m.in. The analytic ideal and its countertransferential vicissitudes (2019), Autentyczność i jej przeciwprzeniesieniowe losy (2019). Jest redaktorem książki "Znienawidzony obiekt miłości. Psychoanalityczne studia nad depresją". Praktykę psychoanalityczną i konsultacje prowadzi w Sopocie.

Janusz Stanek

certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny. Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną, a także szkolenia dla adeptów psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej "Trójmiasto".

Alina Szabłowska

mgr Alina Szabłowska, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta PTPPW 1995 roku ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim.
W 2003 roku ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w OPP w Sopocie.
W 2006 roku ukończyła Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w OPP w Sopocie.
W 2012 roku uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
W 2014 roku ukończyła Foundation Course w Instytucie Psychoanalizy w Brytyjskim Towarzystwie Psychoanalitycznym.
W 2015 roku ukończyła Post-Foundation Course w Instytucie Psychoanalizy w Brytyjskim Towarzystwie Psychoanalitycznym.
1997–2006: pracowała na Politechnice Gdańskiej, kierowała Biurem Karier Studenckich.2006–2013: pracowała w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.2016–2017: pracowała z pielęgniarkami środowiskowymi w Norfolk Community Health and Care NHS Trust.
2018: odbyła staż kliniczny w Szpitalu Woodlands na oddziale Avocet w Norfolk and Suffolk NHS Trust.
Od roku 2006 prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Gabinecie Psychoterapii Psychoanalitycznej w Gdańsku, a od 2011 roku współtworzy Psychoanalityczny Punkt Konsultacyjny w Sopocie. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię par.
Od roku 2017 pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego OPTIMMED na stanowisku psychoterapeuty psychoanalitycznego.
Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, zrzeszonego w Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Robert Tomaszewski

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, prowadzi praktykę prywatną w gabinecie w Gdyni, od wielu lat współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego w Żukowie.

Oskar Zięba

pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, pracuje na Oddziale w Pomorskim Centrum Toksykologii w Gdańsku jako psychoterapeuta , prowadzi praktykę prywatną w Centrum Gdańska.